Vier nieuwe modules voor de carrosseriebranche op oZone

Het online leerplatform oZone is uitgebreid met vier nieuwe modules. Deze praktijkgerichte trainingen sluiten aan op de actuele ontwikkelingen in de carrosseriebranche en zijn direct inzetbaar in opleiding én praktijk.
Nieuw in het aanbod:
ο Autotechniek: de carrosserie – Wat is carrosserie? Welke carrosserievormen zijn er? Welke materialen worden gebruikt en hoe worden die met elkaar verbonden? In deze module krijg je een introductie in de carrosserie. De module is speciaal ontwikkeld voor nieuwe medewerkers in de autobranche, leerlingen of andere geïnteresseerden in autotechniek
ο Introductie in de carrosseriebouw – Een eerste kennismaking met het vak, de werkzaamheden en de werkplaats.
ο Lijmen en kitten in de carrosseriebouw – De technieken lijmen en kitten zijn niet meer weg te denken in de moderne carrosseriebouw. Ze maken verbindingen sterk én zorgen voor een strakke afwerking. Steeds vaker vervangen ze technieken als lassen en schroeven. In deze module leer je hoe je deze technieken zo goed mogelijk kunt toepassen in je werk.
ο Werken met de 6S-methode – In deze module maak je kennis met de 6S-methode. De 6S-methode is een manier om efficiënter en veiliger te werken in je werkplaats. De 6S-methode is een veelgebruikte manier in productieruimten en magazijnen.
Met deze uitbreiding biedt oZone nóg meer mogelijkheden om vakkennis te ontwikkelen en bij te blijven in je vak. Benieuwd naar deze of andere modules op oZone? Neem een kijkje op